FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy
Rejestracja | Zaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
QMS
Autor Wiadomość
j-tylko 
Wieśniak

Wysłany: 2018-01-22, 14:15   QMS  

Elo ziom madafaka,

Prowadząc dużą firmie gdzie przewija się spora ilość ludzi, warto zaopatrzyć się w dobrym system kolejkowy jak qms który ułatwi pracę twoim pracownikom a tobie pozwoli efektywnie zoptymalizować ich pracę dzięki zaawansowanym możliwościom tego systemu :) :mrgreen:

:mrgreen:

REKLAMA

Wysłany: 2018-03-21, 12:56     

rumwiawp
Wieśniak

Wysłany: 2018-03-21, 12:56     

chyba nikt ci nie doradzi niestety, osobiscie 1 z 3 planowanych eSek postawiłem na oporze i czekam na rozwoj wydarzen, jak zacznie spadac to bede dokladal kolejne 2. Narazie walczymy z poziomem i ciezko stwierdzic jak to sie potoczy. Technicznie 8900$ to bardzo mocny opor, wybicie na stale gora otworzy droge do dalszych wzrostow. Jezeli przy tym oporze zawrocimy to mozliwy zasieg korekty nawet do okolic 6700-700. Moj pierwszy target to 7850$ a dalej sie zobaczy. Ale prosze sie nie sugerowac.
*6700$-7000$ (zjadlem zero)

ateme
Wieśniak

Wysłany: 2018-07-03, 09:07     

upadek Bitfinexa, Tetherow, Binance czy cos takiego, to kliknięcie przycisku " zapomniałem hasła -- a oni wysyłają ci nowe hasło -- które działa. David Paul tak mam nowe hasło nie ma problemu ale wiadomość teraz czyta coś takiego jak portal nie dostępny lub podobny. Teraz nic nie mogę zrobić. Cześć oj i Karen znowu. Nie otrzymałem żadnej wiadomości e-mail od techcoin z danymi logowania - napisałem do nich

Odpowiedz do tematu